Pracownia

RZEŻBY "ARKASZKA"

Pracownia Rzeźby „Arkaszka” prowadzona przez artystę rzeźbiarza Arkadiusza Latosa. Wykonujemy projekty autorskie rzeźb, statuetek, statuetek na zamówienie, drobne formy rzeźbiarskie – dzwonki, przyciski do papieru oraz medale, plakiety, herby, formy użytkowe, tablice okolicznościowe, pomniki i rzeźby.

Pracownia Rzeźby „Arkaszka” prowadzona przez artystę rzeźbiarza Arkadiusza Latosa specjalizuje się w odlewach z brązu (tech. Wosku traconego, mułek odlewniczy, oraz w odlewnictwie w próżni).

Statuetki: produkt przeznaczony dla firm, stowarzyszeń i innych instytucji pragnących podnieść prestiż organizowanych imprez lub uhonorowanie wyjątkowym dziełem sztuki.
Wykonujemy krótkie serie statuetek (od 1 do 50 sztuk) wraz z możliwością zrzeczenia się praw autorskich na rzecz klienta. Pracownia wykonuje również medale, plakiety, dzwonki, przyciski do papieru, herby, pomniki, tablice.

ARTYSTA ARKADIUSZ LATOS wykonuje indywidualne projekty na podstawie sugestii zleceniodawcy oraz jego oczekiwań i wytycznych.

Po zatwierdzeniu projektu wykonywany jest pierwowzór i odlew oraz wykończenie ręczne każdej pracy.

CENY prac ustalane są indywidualnie w zależności od ilości, wielkości zamówienia i trudności realizacyjnych. Zamówienia proszę składać z wyprzedzeniem minimum jednego miesiąca.

Proszę kontaktować się przez e-mail:
poczta@arkadiuszlatos.pl
lub telefonicznie:
601 794 233
adres: Pracownia Rzeźby Arkaszka ul. Wojska Polskiego 103 25-201 Kielce