Pracownia


Pracownia Rzeźby "Arkaszka" prowadzona przez artystę rzeźbiarza Arkadiusza Latosa wykonuje projekty autorskie rzeźb, statuetek, statuetek na zamówienie, drobne formy rzeźbiarskie(dzwonki, przyciski do papieru), itp. Wykonujemy również medale, plakiety, herby, formy użytkowe, tablice okolicznościowe, pomniki i rzeźby ogrodowych.

Pracownia Rzeźby "Arkaszka" prowadzona przez artystę rzeźbiarza Arkadiusza Latosa specjalizuje się w odlewach z brązu (tech. Wosku traconego, mułek odlewniczy, oraz w odlewnictwie w próżni).

Statuetki: produkt przeznaczony dla firm, stowarzyszeń i innych instytucji pragnących podnieść prestiż organizowanych imprez lub uhonorowanie wyjątkowym dziełem sztuki użytkowej

Wykonujemy krótkie serie - od 1 do 50 sztuk - statuetek wraz z możliwością zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz klienta. Pracownia wykonuje również medale, plakiety, dzwonki, przyciski do papieru, herby, pomniki, tablice..

ARTYSTA ARKADIUSZ LATOS wykonuje indywidualne projekty na podstawie sugestii zleceniodawcy oraz jego oczekiwań i wytycznych.
Po zatwierdzeniu projektu wykonywany jest pierwowzór i odlew oraz wykończenie ręczne każdej pracy.

CENY prac ustalane są indywidualnie w zależności od ilości, wielkości zamówienia i trudności realizacyjnych. Zamówienia proszę składać z wyprzedzeniem minimum jednego miesiąca.

Proszę kontaktować się przez e-mail: poczta@arkadiuszlatos.pl lub telefonicznie
(041) 36 214 77 gsm: 601 794 233 lub na adres: Pracownia Rzeźby Arkaszka ul. Wojska Polskiego 103 25-201 Kielce


 
 
 
 
 
 
Realizacja: nbStudio